Kasešu žalūzijas

Dizaina iezīmes

Kasešu žalūzijas ir audums, kuru var satīt. Tas ļauj kvalitatīvi pielāgot gaismas plūsmu, ja nepieciešams, mainot aizsargvirsmu. Sākotnēji šāda veida žalūzijas bija paredzētas tikai plastikata logiem. Šādu modeļu iezīme ir tāda, ka to uzstādīšanai nav nepieciešams urbt loga rāmi. Mūsdienās gandrīz jebkura veida logu vērtnei varat uzstādīt kasešu žalūzijas.

Dizains sastāv no vairākiem galvenajiem elementiem:

Кассетные жалюзи
Кассетные жалюзи

Audums. Forma un dizains var būt neatņemama vai sastāv no vairākiem savstarpēji savienotiem pārvietojamiem elementiem.

Kasetes. Šī koncepcija bieži tiek saprasta kā īpaša vārpsta, uz kuras tiek uzvilkts tīmeklis. Konstrukcija ir aprīkota ar vadības mehānismu. Daudzas vārpstas ir paslēptas metāla kastēs, kas ļauj jums tām piešķirt optimālu dizainu.

Kasešu žalūzijām ir vairāki pozitīvi aspekti:

Praktiskums. Sistēma ir diezgan vienkārša, un dizainu var pielāgot gandrīz jebkura veida logiem.

Estētika. Ražotāji žalūziju ražošanā izmanto dažādus materiālus, kas ļauj izvēlēties izstrādājuma dizainu jebkuram interjera stilam.

Izturība. Gan materiāla, gan paša mehānisma kalpošanas laiks ir praktiski neierobežots. Ja tomēr notiek sadalījums, tad visus šos elementus diezgan viegli var aizstāt ar jauniem. Lai pagarinātu darbības periodu, eksperti iesaka pareizi rūpēties par žalūzijām.

Augstas kvalitātes aizsardzība pret gaismu. Šis rādītājs tiek sasniegts, izmantojot īpašus materiālus. Daži no tiem spēj atvairīt putekļus vai uzrādīt baktericīdu iedarbību.

Viegla kopšana. Audekla žalūzijas periodiski jānoslauka ar sausu vai viegli mitru lupatu. Metāla modeļiem tiek izmantoti arī ziepju šķīdrumi.

Darbības ērtība. Kasešu žalūzijas cieši pieguļ stiklam, nemainot to pozīciju pat ar nelielu slīpumu. Tajā pašā laikā starp šīm virsmām veidojas savdabīga gaisa sprauga, kas darbojas kā siltumizolējošs slānis.

Vienkārša uzstādīšana. Žalūziju uzstādīšanu var veikt pat nesagatavota persona. Galvenais ir ievērot ražotāja ieteikumus.

Neliels svars. Audums nerada lielas slodzes rāmim, kas ļauj palielināt tā izmēru. Tāpēc šādas žalūzijas var tehniski izgatavot jebkura veida logiem.

Кассетные жалюзи
Кассетные жалюзи